- Şeker ve Drajeler
- Yapım Gereçleri
- Çikolata
- Şeker Hamurları
- Katkı Malzemeleri
- Sunum Gereçleri
- Kalıplar
- Kampanyalar
- Fırsat Hediyeli Ürünler
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Pastacılık sanatında sınır tanımayanlar için tasarlanan No:352 Battal Boy Krema Sıkma Duyusu, devasa çiçek motiflerinden modern fırfır kaplamalara kadar büyük ölçekli dekorasyonlarda maksimum performans sunar.
20 mm ekstra geniş ağız çapı sayesinde standart duyların oluşturamayacağı hacimli ve gösterişli tasarımları saniyeler içinde yapabilirsiniz.
20 mm genişlik ile büyük gül, şakayık ve dekoratif çiçekler oluşturmak için idealdir.
Geniş şeritler sayesinde pastanın yan yüzeylerini çok daha az hareketle kaplayabilirsiniz.
Profesyonel pastaneler ve catering mutfakları için uygun, dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Yoğun kıvamlı buttercream ve ganajlarda bile takılmadan akış sağlar.
| Teknik Detay | Ölçü |
|---|---|
| Model | No:352 |
| Üst Çap | 20 mm (XL) |
| Alt Taban Çapı | 35 mm |
| Yükseklik | 50 mm |
| Malzeme | Gıdaya Uygun Paslanmaz Çelik |
- Düğün ve nişan pastalarında dev çiçek yapımı
- Modern ruffle (fırfır) kaplama
- Büyük hacimli krema şeritleri
- Profesyonel butik pasta tasarımları
- Catering ve endüstriyel mutfak kullanımı
35 mm taban çapı nedeniyle standart coupler ile uyumlu değildir.
Büyük boy (40–45 cm) krema torbası ile kullanılması önerilir.
Paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.
Her kullanım sonrası sıcak su ve yumuşak fırça ile temizlenmesi tavsiye edilir.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | DY-352 |
| Marka | Diğer |
| Stok Durumu | Stok tükenmiştir. Bu ürünün yenisi geliyor |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.